Co dokupić do iPhone’a?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kultowy smartfon od firmy Apple to dla wielu osób wymarzony gadżet. Kiedy w końcu trzymamy w ręku naszego pierwszego iPhone’a, mamy poczucie, że do jak najwydajniejszego korzystania z tego telefonu potrzebujemy jeszcze kilku elementów. Podpowiadamy, co warto dokupić do iPhone’a.

Na rynku znajduje się wiele użytecznych akcesoriów dla posiadaczy telefonów marki Apple. W pierwszej kolejności warto zadbać o bezpieczeństwo naszego urządzenia i zaopatrzyć się w dobrej jakości obudowę. Na szczęście fani iPhone’ów mogą przebierać w ofertach zarówno pod względem różnorodności motywów, jak i dopasowania etui nawet do starszych modeli. Wciąż jeszcze można kupić ciekawe kejsy na iPhone 5s, a nawet na jeszcze starsze wersje telefonu.

Jakie akcesoria do najnowszych telefonów Apple?

Właściciele smartfonów takich jak iPhone 11 mogą przebierać w ofercie dodatków. Doskonałym przykładem praktycznego akcesorium może okazać się stacja dokująca, która jest doskonałą i niezwykle praktyczną alternatywą dla ładowarki. Ciekawym rozwiązaniem dla aktywnych jest zestaw  Quad Lock, który pozwala na bardzo skuteczne przymocowanie telefonu do roweru. Możemy wówczas używać go zarówno jako licznika kilometrów, jak i nawigacji. Natomiast dla zmotoryzowanych stworzone zostały magnetyczne uchwyty, które pozwalają przytwierdzić iPhone’a do kratki wentylacyjnej w samochodzie. Specjalna technologia minimalizuje drgania i sprawia, że używanie funkcji telefonu potrzebnych podczas jazdy staje się niezwykle proste i bezpieczne. 

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*