Co ubrać na romantyczną kolację?

Co ubrać na romantyczną kolację?

Źródło: Andrea Piacquadio/Pexels

Life & Style
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Randka to bardzo emocjonujące wydarzenie, nie wyłącznie dla kobiet, dla mężczyzn również, choć rzadziej to okazują. Nie tylko miejsce oraz partner ma znaczenie, ale też odpowiednia stylizacja, bo dobre samopoczucie przekłada się na pewność siebie w trakcie spotkania, które przecież może w przyszłości znacząco wpłynąć na życie randkujących. Strój powinien podkreślić w odpowiedni sposób urodę, zaciekawić drugą stronę, przyciągnąć wzrok do jego posiadaczki oraz sprawić, by czuła się piękna i atrakcyjna.

Praktyczność przede wszystkim

Jeżeli romantyczna kolacja ma odbyć się na tarasie, w ogrodzie, bądź w miejscu, gdzie będzie zimno, warto dobrać strój odpowiedni do temperatury. Sukienka z długim rękawem świetnie się sprawdzi w takich sytuacjach, bo przy lekkim chłodzie nie trzeba będzie zasłaniać jej kurtką, czy też swetrem. Ponadto, partner powinien docenić twoją przezorność, drżenie z zimna nie jest zbyt seksowne ani urocze, a nie po to wybiera się stylizację, by ją zakrywać.

Szczypta pikanterii

Zbyt wyzywające ubranie może zostać odebrane niezbyt pozytywnie, a i sama jego właścicielka w większości przypadków będzie odczuwać w nim dyskomfort. Warto jednak podkreślić swoją kobiecość. Sukienki koronkowe mogą w subtelny sposób przyciągnąć uwagę, a jednocześnie nie wyglądają wulgarnie. Mają różne długości, kolory, wzory, toteż każda kobieta znajdzie wśród nich coś dla siebie. Ponadto, same w sobie są tak zdobne, że przeważnie nie ma potrzeby dobierania do nich zbyt wielu dodatków, co skraca czas wyboru całości stylizacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*