Co wyróżnia dobre e-papierosy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnich latach znacznie wzrosła liczba osób, które zdecydowały się na zastąpienie tradycyjnych papierosów wersją elektroniczną. Tego typu urządzenie jest bowiem wyjątkowo komfortowe w użyciu, dostarcza mniej szkodliwej nikotyny do organizmu, gwarantuje brak śmierdzącego zapachu na palcach, a także pozwala na szybsze rzucenie palenia. Oprócz tego mamy tutaj możliwość delektowania się atrakcyjnym smakiem liquidu – np. owocowym czy karmelowym. Jeśli zależy nam na zakupie niezawodnego e-papierosa, to koniecznie odwiedźmy internetowy sklep Liquider.

Pojemna bateria to istotny komponent

W celu zakupu dobrego papierosa elektronicznego w pierwszej kolejności zwróćmy uwagę na budowę sprzętu. Powinien on koniecznie posiadać smukłą i niezbyt skomplikowaną konstrukcję, tak aby można go było bez większego problemu rozkręcić i napełnić wybranym liquidem. Pożądany jest zbiorniczek o pojemności co najmniej 1,6 ml, ponieważ taka ilość płynu w zupełności wystarczy na całodzienne palenie. Dodatkowo z boku obudowy musi być zlokalizowany przycisk do włączania akumulatorka.

Rozsądnym rozwiązaniem jest z pewnością zapoznanie się z opiniami na temat danego urządzenia w internecie – pozwoli to bowiem  wywnioskować, czy jest ono w ogóle warte zakupu. Drugi kluczowy parametr to rodzaj zastosowanej baterii. Wskazany jest model o pojemności minimum 1300-1500 miliamperogodzin (mAh), bo zapewnia użytkowanie omawianego sprzętu przez dwa, a nawet trzy dni.

Istotne są również takie elementy jak:

– nowoczesny design

– szczelna obudowa z wysokiej jakości tworzywa sztucznego bądź hartowanego szkła

– kompletne wyposażenie – atomizer, grzałka, zestaw ustników, ładowarka itp.

– dodatkowe funkcje – w postaci choćby regulatora przepływu powietrza

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*