Czy etui na telefon chroni telefon przed uszkodzeniem

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pęknięty wyświetlacz, zarysowany ekran czy zalanie – każdy posiadacz telefonu komórkowego chce uniknąć tych przykrych wydarzeń. Najpopularniejszą metodą ich zapobiegania jest zakup odpowiedniego etui. Ale czy na pewno uchroni ono telefon przed uszkodzeniem?

Solidne zabezpieczenie

Etui, w zależności od modelu, może pokrywać cały lub jedynie tylną część telefonu. Każde etui zaprojektowane jest w taki sposób, aby chroniło urządzenie podczas upadku. Dzięki temu nie musimy wymieniać ekranu za każdym razem, gdy telefon przez przypadek wypadnie nam z dłoni. Etui chroni smartfony także w przypadku zalania. Stosując etui nie pożegnamy się zatem z telefonem wtedy, gdy nieopatrznie wylejemy na niego kawę lub położymy go na mokrej umywalce. Ponadto, etui pomoże zapobiegać także drobnym zarysowaniom wyświetlacza. Jeśli nasz telefon nie jest wyposażony w odpowiednie etui, na jego ekranie mogą pojawić się rysy, wynikające na przykład z noszenia urządzenia w kieszeni czy torebce razem z kluczami.

Do wyboru, do koloru

Na rynku obecnych jest wiele rodzajów etui na telefon – od etui futerałowych, przez hard case, bumpery, etui wsuwki, po te silikonowe. Poza swoim głównym przeznaczeniem, etui pełni także funkcję dekoracyjną. Dzięki temu dodatkowi możemy spersonalizować swoją komórkę, wybierając ulubiony przez nas materiał, kolor czy wzór. Smartfon jest przecież tym urządzeniem życia codziennego, po które sięgamy najczęściej. Nie zapominajmy zatem o zapewnieniu mu odpowiedniej ochrony i wybierzmy etui, dedykowane naszemu modelowi na https://funnycase.pl/produkty/29-kazam.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*