Czy warto organizować wesele w plenerze?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub na świeżym powietrzu może być pięknym wydarzeniem, ale może również stanowić wyzwanie dla pary i ich gości. Śluby na świeżym powietrzu nie są dla wszystkich, ale jeśli rozważasz jeden, powinieneś wiedzieć, jak je zaplanować. Oto kilka wskazówek, jak sprawić, aby ślub w plenerze pracował dla Ciebie.

Czy warto zorganizować ślub w plenerze?

Pogoda

Jeśli martwisz się o deszcz w dniu ślubu, nie ma potrzeby się martwić. Możesz mieć ślub w plenerze, ale najlepiej będzie zaplanować go z wyprzedzeniem. Im więcej czasu poświęcisz na zaplanowanie swojego ślubu, tym lepiej będzie, jeśli chodzi o pogodę i inne związane z nią kwestie. Największym problemem jest wiatr, podmuchy wiatru mogą łatwo zdmuchnąć kwiaty, kapelusze, a nawet welon, jeśli nie są one bezpiecznie przymocowane do głowy. Można tego uniknąć zabezpieczając wszystkie dekoracje drutem lub sznurkiem, aby nie rozwiały się podczas wietrznej pogody.

Ilość gości

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest rodzaj ślubu, który chcesz. Jeśli planujesz dużą ceremonię z dużą ilością gości i dekoracji, ślub na świeżym powietrzu może nie być najlepszym wyborem.

Co jeszcze muszę wziąć pod uwagę planując ślub w plenerze?

Elektryczność i łazienka

Planowanie ślubu w plenerze wymaga czegoś więcej niż tylko znalezienia miejsca, w którym nie będzie padał deszcz w Waszym wielkim dniu! Będziecie również potrzebować rozważyć takie rzeczy jak dostęp do elektryczności i łazienek. 

Miejsca

Jeśli planujesz duże wesele, będziesz musiał również dowiedzieć się, czy miejsce ma wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich swoich gości.  Jeżeli nie będzie wystarczająco miejsc zawsze możesz pokusić się o wynajem krzeseł a takie znaleźć można choćby na następującej stronie https://turbonamioty.pl/wynajem_namiotow/wynajem_krzesel.html.

Jedzenie

Będziesz musiał również rozważyć, jaki rodzaj żywności chcesz służyć na swoim weselu. Jeśli będzie to wydarzenie w stylu bufetu, wtedy będziesz musiał wynająć stoły i krzesła dla swoich gości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*