DPD – dlaczego warto korzystać z tej firmy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czym jest DPD?

DPD to firma kurierska założona w Polsce, której początki sięgają 1991 roku. Obecnie jest ona częścią międzynarodowego holdingu GeoPost, którego właścicielem jest poczta francuska La Poste. Duże doświadczenie na rynku przesyłek kurierskich oraz wsparcie kapitału zagranicznego pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Misją firmy jest elastyczne dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb klientów, w celu zwiększenia satysfakcji ze świadczonych usług. Podstawę działalności spółki stanowi wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza.

Najważniejsze zalety firmy

Z usług DPD warto korzystać z kilku powodów. Do najważniejszych zaliczyć należy przestępne ceny, pewność oraz szybkość dostawy. Na uwagę zasługuje wygodny i rzetelny system monitorowania przesyłek, dzięki któremu klient może sprawdzić, gdzie w danej chwili znajduje się jego paczka. Śledzenie kuriera w czasie rzeczywistym umożliwia także nowoczesna aplikacja na telefon. Od 2014 roku firma zaczęła uruchamiać sieć punktów nadań i odbiorów przesyłek. Obecnie na terenie całego kraju działa ich ponad 2000. Jeśli chodzi o nadawanie paczek krajowych i międzynarodowych przez DPD Kraków, Warszawa, czy Wrocław ma kilka oddziałów, w których można to zrobić szybko i sprawnie.

Z oferty firmy powinny także korzystać osoby, którym zależy na środowisku naturalnym. W trosce o czyste powietrze, punkty w niektórych miastach Polski są obsługiwane przez samochody elektryczne. Klienci indywidualni korzystający z usług DPD mogą także oszczędzić sporo czasu, nadając przesyłki za pośrednictwem Internetu. Np. we Wrocławiu można to zrobić na stronie https://www.epaka.pl/firmy-kurierskie/dpd/wroclaw. Oferta firmy skierowana jest również do klientów biznesowych, dla których skierowana jest m.in. usługa DPD Today, umożliwiająca dostarczenie przesyłki do adresata
w dniu jej nadania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*