Głośniki Fyne Audio – możesz posłuchać ich na żywo przed zakupem

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dźwięku tak naprawdę nie da się opisać. Jego głębi, subtelne tony i niesamowity wpływ na człowieka są wyczuwalne i słyszalne wyłącznie na żywo. Dlatego też kupując głośniki, lepiej kierować się ich rzeczywistym brzmieniem niż opisem. Poznaj więc Fyne Audio ze wszystkich stron.

Fyne Audio

Szkocka marka  Fyne Audio zadebiutowała w 2017 roku i od razu przebojem weszła na rynek muzyczny. Nie jest to zresztą dziwne, kiedy weźmiemy pod uwagę, że tworzą ją doświadczeni w sprawach dźwięków dawni pracownicy Tannoy.

Fyne Audio specjalizuje się przede wszystkim w tworzeniu unikatowych kolumn głośnikowych o doskonałych parametrach. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości elektroniki i części oferują oni głośniki, które dosłownie zdumiewają każdym ciepłym tonem, głębokim brzmieniem i wydobywaniem nawet najbardziej subtelnych różnic w poszczególnych nutach.

Nie tylko dźwięk, również wygląd

Doskonały dźwięk idzie w parze z najwspanialszym wyglądem głośników Fyne Audio. Marka stawia na wyjątkowy design, w którym nowoczesne kształty łączą się z cenionymi od lat, klasycznymi materiałami, takimi jak drewno orzecha. Taka obudowa ma ciepły, miły dla oka wygląd i pasuje praktycznie do każdego wystroju wnętrza.

Posłuchaj dźwięków w salonie

Tak jak wspomnieliśmy, o głośnikach nie można nigdy powiedzieć wszystko, a pełnię ich mocy oddaje dopiero ich wypróbowanie. Dlatego też zachęcamy cię do odwiedzenia warszawskiego salonu Na temat audio, gdzie będziesz miał okazję wypróbować je przed zakupem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*