Jak wybrać miejsce na ślub w ogrodzie?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór odpowiedniego miejsca na wesela jest kwestią kluczową – ma bowiem ono zapaść w pamięci nie tylko gościom, ale i samej parze młodej. Ostatnimi czasy na popularności zyskują uroczystości ślubne organizowane w tak zwanym plenerze, w tym również – w ogrodzie. Jak w odpowiedni sposób wybrać tego typu lokalizację?

Zalety ogrodowego wesela

Plenerowy ślub (a także późniejsza impreza wesela) to marzenie wielu. W zależności od rozmiaru samego ogrodu może to być kameralna uroczystość w otoczeniu najbliższych, ale też ogromne wesele, na którym bawić się będą dziesiątki osób. Rozmiar nie ma jednak wpływu na elegancką i niezapomnianą atmosferę. Wyjątkowym miejscem est Dworek Kurowski, o którym można przeczytać na http://dworekkurowski.pl.

Ważnym plusem są również gotowe już “dekoracje” – większość stanowi bowiem sama natura, drzewa i krzewy zaś nie wymagają dodatkowego przystrajania. Tym samym dużo łatwiejszy staje się chociażby wybór kwiatów – odpowiednie będą delikatne bukiety dopełniające całość. Taki wystrój idealnie wpisze się w wesele w stylu boho lub w – tak popularny ostatnio – motyw rustykalny.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*