Jakie dodatki przygotować przed weselem?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesele jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Chcielibyśmy, żeby było idealne, a goście zapamiętali je jako świetne i przyjemne wydarzenie. Warto już na etapie planowania pomyśleć o kilku dodatkach, które dodają uroku naszemu przyjęciu weselnemu. 

Podziękowania i atrakcje

Wśród dodatków zaplanowanych przez młodą parę jest kilka takich, które stały się już niemal tradycją. Wśród nich najważniejsze są podziękowania dla gości. Warto wyrazić swoją wdzięczność za ich przybycie na nasze przyjęcie w formie drobnych podarunków. Mogą być to czekoladki, słoiczki miodu albo inne drobiazgi, Szeroki wybór propozycji tego typu upominków można znaleźć na https://amelia-wedding.pl/podziekowania-dla-gosci/.

Nie mniej ważne są podziękowania dla naszych najważniejszych gości, czyli rodziców i świadków. Młode Pary bardzo często planują również różnego typu atrakcje, które urozmaicą ich przyjęcie weselne. Może być to pokaz tańca, barman serwujący wyśmienite drinki albo wspólne puszczanie lampionów. Coraz częściej można spotkać się również z pokazami ogni sztucznych. To okazja nie tylko do urozmaicenia naszych wspomnień, ale również stworzenia wyjątkowych zdjęć.

Księga gości

Podczas wesela w ustronnym miejscu warto również wyłożyć księgę gości. To miejsce , w którym każdy z gości może złożyć nam życzenia, podzielić się złotą myślą czy dać nam dobrą radę na przyszłość. Taka pamiątka, wyciągnięta po latach ma niezwykłą wartość. W księdze gości można również zamieszczać zdjęcia z fotobudki, która będzie dodatkowo zachęcać gości do składania wpisów. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*