Kolacja z prywatnym szefem kuchni – co musisz wiedzieć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kolacja z prywatnym szefem kuchni to świetny sposób na spędzenie wieczoru. Jedzenie jest przygotowywane przez profesjonalnego szefa kuchni, a Ty masz okazję cieszyć się nim w zaciszu własnego domu. Jeśli zastanawiasz się nad zarezerwowaniem kolacji z prywatnym szefem kuchni, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci jak najlepiej wykorzystać wieczór.

Czym jest kolacja z prywatnym szefem kuchni?

Kolacja z prywatnym szefem kuchni jest dokładnie tym, jak to brzmi: Prywatny szef kuchni przychodzi do twojego domu, aby ugotować obiad dla ciebie i twoich gości. Przyniesie ze sobą cały swój własny sprzęt i składniki, więc wszystko, co musisz zrobić, to zapewnić przestrzeń, w której może gotować.

Czego powinienem się spodziewać?

Dobry prywatny szef kuchni przygotuje dania w oparciu o składniki znajdujące się w Twojej kuchni i wszelkie specjalne wymagania dietetyczne, które możesz mieć. Możesz oczekiwać, że przyjdą na czas, przygotują wszystkie potrawy przed podaniem i zostaną tak długo, jak będzie to konieczne, aby posprzątać po sobie.

Ile kosztuje kolacja z prywatnym szefem kuchni?

Koszt kolacji z prywatnym szefem kuchni różni się w zależności od tego, gdzie mieszkasz, ile osób przychodzi, jaki rodzaj jedzenia chcesz zaserwować i czy wino jest wliczone w cenę, czy nie. Na przykład, jeśli istnieje 5 osób przychodzących na kolację, a następnie oczekiwać, aby zapłacić około $ 100 za osobę na posiłek wieczorem, w tym napojów, takich jak wino i piwo. Jeśli są tylko 2 osoby przychodzące nad następnie oczekiwać, aby zapłacić mniej niż połowę tej kwoty na osobę!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*