Modne skarpety do codziennych stylizacji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Utrzymującym się od wielu lat trendem w modzie – męskiej, jak i damskiej, codziennej, jak i eleganckiej – są wysokie kolorowe skarpety. Ich właściwy dobór świadczy o dużej trosce o detale, a to właśnie detale są kluczem do udanej stylizacji. Szczególnie popularnym wzorem barwnych skarpet są położone poziomo dość grube paski, które często łączą kontrastowe, przyciągające uwagę kolory. Czy to jednak jedyny modny design? Na co jeszcze można się zdecydować?

Jednolite kolory, wzory i stopki

Miłośnik mody poza wspomnianymi prążkami ma jeszcze co najmniej trzy dobre opcje; jednokolorowe skarpety doskonale sprawdzą się do stylizacji, gdzie wszystkie ubrania są już jednobarwne. Pozwolą też podzielić sylwetkę na kilka części (kiedy na przykład bluza jest czarna, spodnie granatowe, a skarpety znów czarne). Są również dobrym rozwiązaniem na okazje, podczas których nie chcemy specjalnie się wyróżniać. Przeciwnie jest z wzorzystymi skarpetami: mogą być to wzory geometryczne (przykładowo w romby, trójkąty), jak i bardziej nieregularne (kropki, zwierzęta). Przez swoją różnorodność wpisują się w całe spektrum: od rzucającej się w oczy ekscentryczności, po dyskretną ozdobę.

Stopki z kolei to skarpety wyjątkowe, bo w ogóle nie widoczne: czyni to każdą ich parę wyjątkowo uniwersalną, gdyż nie trzeba zastanawiać się nad właściwym zestawieniem z resztą ubioru. Nie będą odpowiednie jedynie do wysokich butów – w rodzaju kozaków czy traperów – bo obuwie będzie wówczas zwyczajnie nas obcierać. Niezależnie od tego, na które skarpety się zdecydujesz, możesz nabyć je w tym sklepie, zapewniającym wysoką jakość i duży wybór: https://multirenowacja.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*