Obuwnicze trendy sezonu 2019

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sezon modowy 2019 jest bogactwem form, kolorów i motywów zarówno w kwestii ubrań oraz butów. Jakie są najmodniejsze buty tego sezonu? Dowiedz się już teraz.

Zwróć na siebie uwagę

W sezonie letnim królować będą sandały, zarówno płaskie oraz na obcasie – pojawia się tradycyjny szeroki słupek oraz wąski obcas w stylu „kaczki”. Wzory i kolory obuwia są bardzo bogate, pojawiają się hafty, kwiaty, neonowe kolory, ale prym wiodą motywy zwierzęce, w szczególności wężowy print. Na sklepowych półkach znajdziemy również modele z paskiem na kostce, „satynowe”, a nawet wiązane. Sandały 2019 roku to bez wątpienia buty wyraziste, o ciekawej formie.

„Brzydkie”, ale wygodne i modne

Dużą popularnością cieszą się sneakersy (np. takie jak te: https://stili.pl/pol_m_BUTY-DAMSKIE_SNEAKERSY-167.html) oraz tzw. ugly shoes (ang. brzydkie buty), czyli masywne adidasy, często wielokolorowe, z wysoką podeszwą, które od razu przyciągają uwagę. Sneakersy nie stanowią tylko dopełnienia stroju sportowego, ale zakładane są też do stylizacji bardziej eleganckich bądź kobiecych – np. do zwiewnych, kwiecistych sukienek czy do garniturów. Dodają ubiorowi więcej luzu, ale też podkreślają i dopełniają całość.

Być jak baletnica z obrazu Degas’a

W dalszym ciągu modne są baleriny, jednak w nieco innym wydaniu – trendy roku 2019 kreują je w nieco delikatniejszy sposób. Przypominają obuwie baletnicy, są bardziej miękkie i jeszcze bardziej dziewczęce.
Trendy obuwnicze obowiązujące w 2019 roku są bardzo różnorodne, style, faktury i wzory mieszają się ze sobą nawzajem. Wężowe wzory zobaczymy zarówno na butach eleganckich, jak i sportowych – podobnie jak kolory neonowe. W tym sezonie, to buty mają być na pierwszym planie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*