Piękne i długie rzęsy – przydatne akcesoria do ich pielęgnacji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przedłużanie rzęs to metoda umożliwiająca ich zagęszczanie oraz wydłużanie. Wbrew powszechnym opiniom zabieg może być wykonywany również w domu. Zaleca się go przede wszystkim paniom, które chciałyby zwiększyć wyrazistość oprawy oka. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, która sprawia, że rzęsy zachwycają swoim wyglądem przez bardzo długi czas.

Na czym polega przedłużanie rzęs?

Przyklejanie włosków krok po kroku do naturalnych rzęs daje o wiele trwalsze efekty niż stosowanie innych rozwiązań. Ponadto ta technika jest stosunkowo tania, ponieważ wystarczy jedynie zaopatrzyć się w zestaw do przedłużania rzęs. Efekt, jaki uzyskamy dzięki zabiegowi zależy od wybranego sposobu Niektóre pozwalają nawet na optyczne powiększenie lub wydłużenie kształtu oka. Akcesoria kosmetyczne tego rodzaju przeznaczone są nie tylko dla profesjonalnych stylistek, ale również dla kobiet, które samodzielnie pragną poprawić swój wygląd w domu

Jak dbać o przedłużane rzęsy?

Wspomniana technika budzi niekiedy pewne wątpliwości. Klientki często zadają sobie pytanie, czy naturalne włoski nie ucierpią podczas zabiegu. Eksperci w tej dziedzinie zapewniają, że nie należy się niczego obawiać. Konieczna jest natomiast odpowiednia pielęgnacja, przy której warto korzystać ze specjalnych akcesoriów do rzęs. Na stronie https://noblelashes.pl/pesetyc498331 znajdują się zarówno zestawy, jak i pojedyncze przybory pomocne przy przedłużaniu rzęs. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*