Ślub jesienią – odpowiednie nakrycia wierzchnie dla panny młodej

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesień to doskonała pora roku na zawarcie związku małżeńskiego. Pogoda jest nadal wspaniała, można cieszyć się naturą i liśćmi, ale nie jest tak gorąco jak w lecie.

Jednak ze względu na to, że jesienna pogoda często może zaskoczyć, warto przygotować się na każde warunki i mieć ze sobą odpowiednią odzież wierzchnią. Nie musisz jej ubierać, jeśli okaże się, że na zewnątrz będzie bardzo ciepło, ale zawsze poczujesz się spokojniejsza, jeśli będziesz mieć ją w zanadrzu. Jednak co założyć na suknię ślubną, aby nie zepsuć całego efektu?

Futrzany płaszcz

Białe płaszcze futrzane to jeden z najczęściej wybieranych ślubnych elementów. Świetnie pasują one do każdej sukienki ślubnej, niezależnie od kroju, który wybierzesz. Wybierając tego typu okrycie, możesz dodać eleganckiego akcentu do swojej sukni. Dodatkowo, z pewnością zapewni Ci ciepło podczas tych chłodnych dni i nie będziesz musiała martwić się o to, że zmarzniesz podczas ceremonii w kościele lub urzędzie.

Etole ślubne

Jeśli nie chcesz zakładać na siebie grubego płaszcza, jednak chciałabyś narzucić coś na ramiona, aby nie zmarznąć, możesz wybrać etole ślubne. Tego typu nakrycie, które znajdziesz na stronie https://kulunove.pl/c/etole-slubne, świetnie pasuje do większości sukien ślubnych i może być doskonałym uzupełnieniem Twojej ślubnej stylizacji.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*