Treski i peruki – jak potrafią odmienić czyjś wizerunek?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Treski są to różnego koloru i długości pasma włosów, które możemy dołączyć do naszych naturalnych kosmyków. Z kolei peruki to sztuczne włosy, które całkowicie maskują nasze własne. Te dwa rozwiązania cieszą się dużą popularnością wśród kobiet. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób można odmienić swój wizerunek za pomocą peruki i treski.

Prawie jak naturalne

Jeżeli cierpimy z powodu wypadania włosów, które jest nagminne, warto pomyśleć o naturalnych treskach. Ta przykra przypadłość może wynikać z kilku czynników: jednym z nich jest choroba, np. nowotworowa, częściej jednak winny jest stres i przemęczenie. Dzięki treskom możemy poprawić swój wygląd oraz wizerunek swojej fryzury – nagle cienkie i osłabione włosy stają się bujne i piękne, co z pewnością nie umknie niczyjej uwadze. Wpływa to na nasze samopoczucie i pewność siebie. Warto wiedzieć, że korzystanie z tego typu rozwiązania jest bardzo proste i w każdej chwili możemy wrócić do poprzedniej wersji, poprzez odczepienie treski.

Po perukę warto sięgnąć wtedy, gdy chcemy poeksperymentować z nowym wizerunkiem, a boimy się radykalnych zmian. Dzięki temu możemy nie tylko zmienić wygląd naszej fryzury, a także kolor. I tak w jednej chwili z blondynki możemy stać się rudowłosą pięknością z grzywką lub też brunetką z kręconymi włosami. Może to zainspirować nas do podjęcia odważnej decyzji, jaką jest zmiana koloru włosów. Obecnie bez problemu znajdziemy peruki, które do złudzenia przypominają włosy naturalne, dlatego też rozpoznanie jej jest niemal niemożliwe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*