Z jakich materiałów można kupić etui na telefon?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Właściwa ochrona telefonu zapewnia jego wygodne użytkowanie oraz przedłużenie żywotności, często drogiego, sprzętu. Dlatego też warto kupując nowy smartfon zainwestować jednocześnie w funkcjonalne i stylowe etui, które pomoże uchronić telefon przed zniszczeniem, a jego właściciela przed dodatkowym kosztem związanym z naprawą, bądź nawet wymianą uszkodzonego sprzętu. Jakie etui poleca się do telefonów i z czego mogą one być wykonane? Poniżej krótkie zestawienie.

Skóra zawsze w modzie

Dość dużą popularnością cieszą się modele wykonane ze skóry. Często można znaleźć etui w wersji eleganckiej, pasującej do biznesowych okazji, oraz bardziej awangardowe stylizacji, ze skóry surowej. Zaletą skórzanej obudowy jest na pewno jej trwałość oraz ponadczasowość. Materiał ten nie zniszczy się, jedynie przetrze, co nada mu stylowego charakteru. Zwykle tego rodzaju zabezpieczenie jest wzmocnione twardym szkieletem, co zapobiega przed jego wyginaniem, oraz zaopatrzone jest w zapięcie.

Niewidzialne i na każdą okazję

Dobrą propozycją dla osób ceniących minimalizm będzie etui wykonane z silikonu. Można wybierać między bezbarwnymi, minimalistycznymi wersjami, które chroniąc telefon nie będą się nadmiernie rzucać w oczy, oraz zdobionymi, bardziej oryginalnymi modelami. Silikonowe etui na telefon jest funkcjonalne, pod warunkiem, że dostosujemy je do modelu smartfona. Jest bardzo lekkie oraz nie stwarza kłopotu przy otwieraniu.

Chcąc jeszcze lepiej zabezpieczyć sprzęt, dobrze jest dodatkowo okleić ekran szkłem ochronnym. Koszt zestawu złożonego z etui oraz szkła jest znacznie niższy niż zakup skórzanego futerału. Etui tego typu można nabyć na https://pskomsklep.pl.

Włókno węglowe

Czymś, co łączy w sobie cechy obudowy z silikonu, oraz ze skóry, będzie model wykonany z włókna węglowego. Jest on również funkcjonalny, dość wytrzymały i twardy, dzięki czemu dobrze zabezpieczy sprzęt. Dostępne są w sprzedaży wersje jednokolorowe, oraz ciekawie zdobione nadrukami. Często jednak futerał z włókna węglowego bywa drogi, co może zniechęcać do zakupu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*