Buty marki Salomon – zalety i wady

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Salomon Group to firma zajmująca się produkcją obuwia zarówno dla mężczyzn i kobiet, jak również dzieci. Założone w 1947 roku przez Francuza Georgesa Salomona przedsiębiorstwo, obecnie jest własnością fińskiej korporacji Amer Sports. W związku z tym, że obuwie Salomona cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, warto przyjrzeć się bliżej produktom spod tej marki i poznać ich zalety oraz wady.

Firma Salomon produkuje głównie buty do biegania oraz do poruszania się w terenie. Ich użytkownicy chwalą sobie przede wszystkim wygląd obuwia, zgodny z nowoczesnymi trendami. Bogate wzornictwo i kolorystyka sprawiają, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Chociaż wygląd butów jest ważny, to najważniejszy dla każdego użytkownika powinien być komfort chodzenia. Jeśli chodzi o buty Salomon nie ma z tym żadnego problemu. Buty świetnie przylegają do stopy i zapewniają dobrą stabilność. Większość klientów chwali sobie także wygodę oraz trwałość oferowanych produktów. Niektórzy podkreślają również dużą funkcjonalność butów terenowych. Dzięki wyposażeniu w membranę chronią przed wilgocią, zapewniając jednocześnie dobrą wentylację dla stóp.

Jeśli chodzi o wady, to część osób korzystających z obuwia marki Salomon podkreśla szybkie zużywanie się bieżnika. Zdarza się również, że intensywnie użytkowane podeszwy nie wytrzymują dużych obciążeń i pękają. Niestety, w takich przypadkach należy się liczyć z tym, że może pojawić się problem ze skutecznym zareklamowaniem uszkodzonego produktu i wymianą na nowy model. Niektórzy klienci narzekają również na wysokie ceny butów w sklepach. Chociaż marka Salomon nie jest jeszcze zbyt dobrze znana w Polsce, ceny jej produktów są porównywalne z cenami innych, bardziej znanych i marek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*