Buty na platformie a zdrowie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Moda jest obecna w naszym życiu przez cały czas. Często zastanawiamy się, co tak naprawdę chciałybyśmy założyć. Wyjście do pracy bądź wyjście ze znajomymi z tego właśnie powodu przysparza pewnych problemów. Dobrym wyborem będzie kompozycja szpilek fioletowych z czarnymi elementami garderoby. Czarny jest uniwersalnym kolorem, który pasuje do wszystkiego. W tym zestawieniu można wyczuć szyk i klasę.

Czy obuwie kobiece jest zdrowe?

Kobiety lubią prezentować się zjawiskowo. Używają do tego makijażu i specjalnych ubiorów, które podkreślają ich piękną i szczupłą sylwetkę. Muszą jednak uważać na szpilki, gdyż są one inwazyjne dla naszego stawu skokowego. Po pewnym czasie noszenia takich butów powstają zwyrodnienia w stawach, które potrafią doskwierać nawet do późnej starości. Lepszym rozwiązaniem będzie korzystanie z wysokich szpilek na platformie. Dzięki temu stopa będzie miała większą stabilność i inne ułożenie.

Szyk i klasa!

Mimo, że szpilki są często niewygodne i źle wpływają na nasze zdrowie, to większość kobiet z nich korzysta. Podkreślają one kobiecość i nadają odpowiednich kształtów naszym nogom, a finalnie i całej sylwetce. Podkreślają liczne walory, dlatego są kojarzone z elegancją i szykiem. Oczywiście nie można generalizować, ponieważ nie każda kobieta uwielbia chodzić w tego typu butach. Jest to zależne od cech charakteru i przede wszystkim indywidualnych predyspozycji danej osoby. Z pewnością słyszałaś dewizę, że chcąc być pięknym, trzeba trochę pocierpieć. No cóż, to absolutna prawda!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*