Co kupić dziecku na urodziny – najciekawsze pomysły

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urodziny to niezwykle ważny dzień w życiu każdego dziecka. Rodzice starają się mu przygotować wspaniałe przyjęcie, dbają o dekorację domu, przygotowują ulubione potrawy i smakołyki, a nade wszystko – kupują prezenty, które będą ich pociesze umilały czas w kolejnych miesiącach. W szukaniu oraz kupowaniu podarunku dla najmłodszych chodzi przede wszystkim o to, aby sprawić im radość. Niestety wybór prezentu często sprawia dorosłym trudność i jest powodem do stresu. To właśnie dla nich powstał ten poradnik.

Prezenty małe i duże – w każdym przedziale cenowym

Jeśli dysponujemy określonym budżetem i mamy kłopot z wyborem właściwego prezentu dla dziecka na urodziny, możemy się zdecydować na jeden z pomysłów przedstawionych w poniższym zestawieniu. Znajdują się tam zarówno zabawki tanie, jak i wielokrotnie droższe. Nie chodzi jednak o cenę, ale o to, aby nasz maluch był z podarunku zadowolony. Lista prezentuje się następująco:

Do 50 zł – w tej kwocie bez problemu kupimy różne gry planszowe i puzzle (np. https://www.runo.sklep.pl/77-gry-planszowe-i-puzzle), kolorowanki, kredki stożkowe (mają wydrążone środki, więc można je nakładać na siebie niczym klocki), małe zestawy klocków do układania różnych figur i pojazdów, a także kostki logiczne (rozwijające wyobraźnię).

Do 100 zł – zestawy artystyczne (do malowania, robienia makijażu itp.), kolaże, kalendarze magnetyczne, gry skojarzenia dla dzieci (rozwijające pamięć) oraz piasek kinetyczny (charakteryzuje się tym, że nie wysycha i pozwala na niekończącą się zabawę).

Powyżej 100 zł – klocki lego (do wyboru mamy różne konstrukcje), zabawki interaktywne wydające dźwięki i uczące różnych umiejętności (mini instrumenty muzyczne, mapy na ścianę, arka noego, pociąg itp.), a także tablice 3 w 1 dla małego artysty (z możliwością przyczepiania magnesów, malowania i pisania).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*