Odzież na lato – jak dobrać sukienki dla puszystych ?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele kobiet o puszystej budowie ciała zastanawia się nad tym, w jaki sposób dobrać swoją letnią garderobę, aby wyglądać przyjemnie, modnie i stylowo. Lato jest porą roku, kiedy to nosimy wiele ubrań odsłaniające nasze ciało. Nic więc dziwnego, że zastanawiamy się nad doborem odzienia na najcieplejsze miesiące.

Jednym z elementów damskiej garderoby, którego panie używają latem najczęściej, jest sukienka. Jak dobrać sukienkę do puszystego ciała?
Zastanówmy się najpierw nad krojem. Zasada numer jeden brzmi: sukienki damskie letnie xxl nie powinny być ciasne. Jeśli zdecydujesz się na zwiewną sukienkę, odniesiesz z tego dwojaką korzyść. Po pierwsze będzie Ci wygodniej, a po drugie nie uwypuklisz swoich krągłości.

Ważnym elementem jest także kształt dekoltu. Należy zdecydowanie odradzić okrągły dekolt. Powoduje on, że sylwetka staje się wizualnie pełniejsza. Zdecydowanie lepiej sprawi się kanciasty dekolt, skierowany rzecz jasna 'wcięciem’ do dołu.

Co natomiast można powiedzieć o długości sukienki? Najlepiej jeśli kończy się ona tuż za kolanami. Jest to optymalna długość letniej sukienki dla osoby o puszystej budowie ciała.

Warto wziąć pod uwagę także kolorystykę i wzory. Zdecydowanie należy unikać poprzecznych pasków, gdyż one wizualnie poszerzają. Optycznie wyszczuplające są paski podłużne, niemniej jednak należy pamiętać, iż im węższe one są, tym lepiej 'odchudzają’ sylwetkę.

Na rynku nie brakuje letnich sukienek o rozmaitych krojach oraz wzorach. Z pewnością uda Ci się znaleźć odpowiednią odzież na lato w dużych rozmiarach, dostosowanych do Twojej figury.

Życzymy powodzenia!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*