Czy meblościanki znowu są w modzie?

Czy meblościanki znowu są w modzie?

Luca Sammarco/pexels.com

Dom i ogrodnictwo
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Meblościanki, czyli dość masywne zestawy różnego rodzaju szafek, regałów oraz witryn, kojarzą się nam raczej negatywnie. Stanowiące nieodłączny element wyposażenia każdego mieszkania i domu w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, dawno już wyszły z mody. Okazuje się jednak, że coraz więcej osób ponownie decyduje się na ich zakup, jednak w nieco innej, nowocześniejszej wersji.

Designerskie meblościanki ozdobą każdego salonu

Współczesne meblościanki kompletnie w niczym nie przypominają tych z naszych wspomnień. Bardzo często składają się na nie zupełnie niezależne bloki, które można dowolnie łączyć i układać, w zależności od naszych potrzeb. Stanowią one nie tylko atrakcyjne uzupełnienie każdego salonu i pokoju, ale też są bardzo funkcjonalne. Ta przeznaczona do salonu doskonale sprawdzi się zarówno jako regał na zdjęcia lub szafka pod telewizor, a meblościanka młodzieżowa łączy w sobie elementy biurka, szafki do przechowywania rzeczy oraz regałów na książki.

Pokój dziecka lub nastolatka to świetnie miejsce na umieszczenie nowatorskich, designerskich mebli, które ogranicza jedynie wyobraźnia. Bardzo modne są teraz połączenia piętrowego łóżka sypialnianego z półkami i biurkiem jak np. https://meblotrans.pl/11-tapczany-dzieciece-i-mlodziezowe, oraz różne inne, niekiedy naprawdę zaskakujące kompozycje. Dzięki takim projektom meblościanka znów wraca do łask i z roku na rok na nowo staje się jednym z najpopularniejszych rozwiązań w dziedzinie aranżacji i wyposażenia wnętrz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*