Implanty i soczewki – zalety poprawiania estetyki naszego wyglądu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Medycyna estetyczna od lat cieszy się rosnącą popularnością. Pozwala na poprawę wyglądu, a tym samym sprawia, iż można poczuć się zdecydowanie lepiej i nabrać pewności siebie. Medycyna estetyczna oferuje szereg różnych zabiegów. Dość popularne są przede wszystkim dwa z nich.

Implanty zębów

Zdrowe zęby mają ogromne znaczenie. Ich stan wpływa nie tylko na wizerunek, ale na zdrowie jako takie. Ważne jest więc, by o zęby systematycznie dbać. Czasem może się jednak okazać, że sama higiena uzębienia to za mało. Może pojawić się konieczność poddania się bardziej zaawansowanym zabiegom. Mowa tu m.in. o wstawieniu implantów zębów. Dziś nowoczesne gabinety stomatologiczne oferują implanty z wielu różnych materiałów. Można o tym przeczytać na stronie http://www.slowikmed.pl/opieka-stomatologiczna/implanty-zebow/. Wybierać można między implantami z tytanu a implantami cyrkonowymi. Wszystkie są trwałe i estetyczne, a w wyborze zawsze pomoże lekarz stomatolog.

Soczewki

Problemy ze wzrokiem najczęściej zmuszają do noszenia okularów. Wiele osób jednak nie lubi ich nosić lub jest to dla nich uciążliwe ze względu na warunki pracy. Na szczęście istnieje alternatywa. Mowa tu o soczewkach kontaktowych. Cieszą się one dużą popularnością zwłaszcza wśród osób uprawiających aktywny tryb życia. Wybrać można soczewki kontaktowe kolorowe lub soczewki jednodniowe bądź miesięczne. Wybór soczewek zawsze poprzedzony jest konsultacją okulistyczną. Co więcej, w profesjonalnych gabinetach lekarz okulista także dokładnie wytłumaczy i pokaże, w jaki sposób soczewki zakładać prawidłowo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*