Jak odmienić wnętrze w prosty i niedrogi sposób?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W każdym domu przychodzi moment, kiedy mieszkańcy znużeni są dawno nie zmienianym wystrojem. Można wprowadzić zmiany radykalne lub niewielkie, a każda z nich gwarantuje odświeżenie designu wnętrza. Nie musi wiązać się to z nadmiernymi kosztami.

Tapeta zamiast farby

Zmiana koloru ścian to dość gwałtowny, ale dobry sposób na odmianę wnętrza. Jeżeli jednak nasz budżet jest ograniczony, a ściana przed pomalowaniem wymagałaby większego odświeżenia, warto pomyśleć o tapecie. Szczególnie modne są teraz fototapety lub tapety 3d. Wystarczy pokryć jedną ścianę w pomieszczeniu, aby nabrało ono nowego charakteru.

Nowy mebel to powiew świeżości

Świetnym pomysłem jest wymiana choć jednego mebla. Nowy stolik do kawy, fotel czy komoda nie wymagają zakupu całego zestawu mebli, pod warunkiem, że są odpowiednio dopasowane do tych będących już w pomieszczeniu. Nowy element będzie cieszył oko przez długi czas jako coś świeżego w pomieszczeniu.

Dodatki – najtaniej i efektywnie

Jeżeli nie chcemy za bardzo ingerować w wygląd pomieszczenia oraz wydać zbyt dużo pieniędzy, można zaopatrzyć się w kilka poduszek, koc lub inne tekstylia. Można kupić bardzo modne dodatki do wnętrz na Euforma.pl. Można kupić kilka przedmiotów w podobnym kolorze i porozstawiać w pomieszczeniu, da to delikatny efekt, ale całkowicie odmieni nastrój w sposób zauważalny.

Jeżeli chcemy zmienić coś w wystroju pomieszczenia, nie musi być to zmiana gwałtowna – wystarczy nawet niewielki, nowy element przyciągający wzrok, w ciekawym kolorze, a pomieszczenie nabierze nowego charakteru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*