Jak przygotować Komunię w domu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie każdy jest fanem urządzania uroczystości rodzinnych w wynajętej sali. Może to wynikać ze względów finansowych lub chęci posiadania większej kontroli nad wydarzeniem. Komunia organizowana w domu może być równie udana lub nawet lepsza niż w sali. O czym pamiętać organizując taką uroczystość?

Zakupy dla dziecka oraz gości 

Przygotowując Komunię trzeba pamiętać o kupnie wielu rzeczy. Podstawą jest ubranie dla dziecka – w przypadku dziewczynki ładna sukienka, którą można kupić np. na stronie: https://emmasukienki.pl/kategoria/sukienki/komunijne/. Należy również pomyśleć o prezencie, takim jak rower, elektryczna hulajnoga lub konsola do gry. W przypadku organizacji imprezy w domu należy pamiętać o jedzeniu dla gości. Komunia trwa zazwyczaj cały dzień, dlatego należy pamiętać zarówno o obiedzie, jak i kolacji. Przyda się również tort i ciasto. Komunia nie jest uroczystością związaną z piciem alkoholu, ale warto dokupić wino dla pań, jak i piwo dla panów. 

Przygotowanie domu 

Dom, w którym będzie odbywała się impreza musi być odpowiednio ozdobiony. W tym celu należy przygotować jak najwięcej białych elementów ozdobnych. Należy je umieścić nie tylko na płocie, ale też w salonie czy przy drzwiach wejściowych. Trzeba też przyszykować odpowiednią ilość stołów i krzeseł, żeby każdy z gości czuł się komfortowo i miał wystarczająca ilość miejsca. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*