Jak sprawnie urządzić kawalerkę dla singla?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kawalerki mają to do siebie, że nie oferują zbyt wiele przestrzeni mieszkalnej. Ale myliłby się ten, kto uznałby, że w ich przypadku trzeba się pogodzić z niewygodą wywołaną małym metrażem. W dzisiejszych czasach można bowiem wyposażyć mieszkanie w takie meble, które z jednej strony spełniają swoją powinność upiększenia wnętrza, a z drugiej pozwalają ukryć w swoim wnętrzu naprawdę dużo rzeczy. Ten typ stolarki meblowej nazywamy meblami systemowymi i powinniśmy zwrócić na nie szczególną uwagę, gdy mamy do zagospodarowania ograniczoną przestrzeń.

Świetnie rozwiązania do małych mieszkań

W kawalerce bardzo ważna jest kuchnia. Zwykle nie ma na nią zbyt dużo miejsca, więc trzeba stawiać na jak najpraktyczniejsze rozwiązania. Dlatego wybierając meble do kuchni,  powinniśmy się upewnić, że poza walorem estetycznym dają możliwość przechowywania dużej ilości sprzętów na stosunkowo małej przestrzeni. Jest to wyjątkowo ważne wtedy, gdy lubimy gotowanie, ponieważ na pewno będziemy chcieli wyposażyć naszą kuchnię we wszelkie niezbędne przyrządy.

Przechodząc do salonu też musimy mieć na względzie ograniczony metraż. Dlatego mebel wypoczynkowy w typie sofy powinien być w miarę możliwości kompaktowy. Warto tutaj postawić na sofę dwuosobową, która w zupełności wystarczy dla nas, a także przyda się, kiedy odwiedzi nas druga połówka lub jakiś znajomy. Spory wybór tego typu mebli znajdziemy na stronie https://meblem4.pl/sofy-wypoczynkowe-2-osobowe,c422.html, gdzie zaopatrzymy się również w wiele innych rozwiązań dla małych mieszkań.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*