Jak upamiętnić swoją górską przygodę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Góry są wspaniałym miejscem, aby uciec od wszystkiego. Jeśli podróżujesz w góry, możesz zobaczyć sklepy z pamiątkami sprzedające rzeczy takie jak pocztówki i koszulki. Oto kilka pomysłów na niezwykłe pamiątki z gór:

Magnesy

Pamiątki magnetyczne są popularne wśród turystów, ponieważ można je zabrać do domu i użyć do dekoracji lodówek, szafek z plikami i innych. Są również świetne dla dzieci, które uwielbiają przyklejać rzeczy do lodówki. Jeśli podróżujesz z dziećmi, szukaj magnesów ze zwierzętami lub postaciami z kreskówek na nich.

Koszulki

Kupienie koszulki ma sens, jeśli planujesz nosić ją po powrocie do domu. Najlepsze koszulki z pamiątkami to te, które mają w sobie coś wyjątkowego, na przykład konkretne wydarzenie lub miejsce na nich wydrukowane. Na przykład, jeśli odwiedzasz Tatry, kup koszulkę, która ma gdzieś wydrukowany napis „Tatry”. Jeśli wybierasz się na kemping w górach, poszukaj koszulek z napisem „kemping” lub „góry”. Jeśli zdobędziesz jedną z tych koszulek z czymś wyjątkowym na niej, ludzie będą pytać, skąd pochodzi, a to daje okazję do opowiedzenia im o swojej podróży!

Pocztówki z miast wzdłuż Twojego szlaku

Pocztówki z wycieczki są jedną z najfajniejszych pamiątek, ponieważ pozwalają one na nowo przeżywać wszystkie wspaniałe chwile z podróży, kiedy tylko chcesz! Możesz znaleźć pocztówki z miast wzdłuż większości szlaków w lokalnych sklepach lub na stacjach benzynowych (a nawet online). Wyślij je do przyjaciół i rodziny jako niedrogi sposób, aby podzielić się z nimi swoim czasem w górach.

Mapa regionu, w którym byłeś

Będzie to świetna pamiątka i starter do rozmów. Na mapie możesz pokazywać swoim znajomym, gdzie dokładnie byłeś i co widziałeś, a dzięki mapie, oni także będą mogli poczuć się, jakby byli tam razem z Tobą! Zerknij na stronę: https://motywgorski.pl/mapy-zdrapki, ponieważ mają bardzo ciekawe mapy w formie zdrapek. Czegoś takiego jeszcze nie widziałeś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*