Jak zorganizować niebanalną imprezę integracyjną?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od kilkunastu lat panuje moda na organizowanie wyjazdów integracyjnych. Na szczęście czasy kiedy integrowano się wyłącznie na zakrapianych imprezach, bezpowrotnie odeszły do lamusa. Obecnie zleceniodawcy wymagają od organizatorów czegoś więcej, niż przysłowiowego poniedziałkowego kaca. Na rynku jest dostępny szeroki wachlarz eventów odpowiednio dopasowanych do wieku, zainteresowań pracowników, jak i do profilu firmy.

Na świeżym powietrzu czy w budynku ?

Zapewne każdy pracownik po tygodniu spędzonym w biurze marzy o chwili oddechu. Dlatego warto wziąć pod uwagę wyjazdy, które w swoim programie mają aktywny odpoczynek. Dużo zależy też od tego, czego od swoich podwładnych oczekuje korporacja. W budowaniu silnego zespołu może pomóc, któraś z drużynowych dyscyplin sportowych. Natomiast w przypadku tworzenia mniejszych grup pomocne mogą okazać się spływy kajakowe dla firm, które opierają się na zespołach dwu lub trzyosobowych.

Bezpieczna zabawa przede wszystkim

Od tego roku do podstawowych zasad bezpieczeństwa należy dodać te, które są związane z szeroko rozumianym reżimem sanitarnym.  Każdemu pracodawcy zależy na tym, aby po powrocie z wyjazdu,  jego podwładny był gotowy do wykonywania swoich obowiązków. Należy wybierać sprawdzonych organizatorów, którzy w swojej ofercie posiadają ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków. Warto rozsądnie podejść do wyboru formy integrowania kadry, ponieważ korzyści związane z wyborem tańszej eskapady, mogą zostać szybko zniweczone kosztami związanymi z  absencją w pracy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*