Wakacyjna moda, czyli kilka dodatków, dzięki którym latem będziemy wyglądać stylowo

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lato może być powodem rozpoczęcia prawdziwej rewii mody. Obserwujemy to wychodząc każdego roku na plażę, ale nawet miejską ulicę. Choć trend ten dotyczy głównie kobiet, to trzeba przyznać, że coraz częściej mężczyźni dokładają wszelkich starań, by wyglądać równie atrakcyjnie. Co zatem zrobić, by poczuć się modnie w wakacje? Z jakich dobrodziejstw trzeba skorzystać, a o czym lepiej zapomnieć?

Okazuje się, że idealnie w tej roli sprawdzają się letnie dodatki, których możemy używać tylko wtedy, gdy świeci słońce. Dlatego najwyższa pora odświeżyć garderobę, powyciągać zakopane od poprzedniego sezonu gadżety i wyruszyć w nowej odsłonie w miasto. Czy sprawdzą się tutaj tylko kocie okulary przeciwsłoneczne czy to dopiero początek?

Kwestia lata

Oczywiście w okularach przeciwsłonecznych pilotkach nie sposób nie być modnym, jednak nie jest to jedyny dodatek, jaki powinien nam towarzyszyć tego lata. Oprócz ochrony oczu lub raczej ich ozdoby, warto też pomyśleć o odpowiednim nakryciu głowy. Idealnie wyglądają w tej roli kapelusze. Nie tylko słomkowe i nie tylko na plaży. Z powodzeniem mogą uzupełniać letnią stylizację także w mieście.

Takim akcesorium będzie też bransoletka zakładana na stopę, która świetnie uatrakcyjnia każde kobiece ciało i nadaje mu seksapilu. Ważne, żeby ten element był delikatny i gustowny i tylko podkreślał smukłość stopy, a nie ją zasłaniał. Wtedy też trzeba zadbać o odpowiedni dobór obuwia, by nie przesłaniać ozdoby. Lepsze będą klapki niż wiązane sandały, choć te drugie same w sobie są świetnym dodatkiem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*