Jaką markową odzież wybierają faceci?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wydawać by się mogło, że panowie w mniejszym stopniu od kobiet interesują się modą. Tymczasem rynek ubrań dedykowanych mężczyznom rozwija się prężnie, a markowa odzież wprowadzana do sprzedaży szybko znajduje nowych posiadaczy. Co w szczególności przyciąga uwagę facetów? Które z marek i modeli ubrań cieszą się ich największym zainteresowaniem?

Odzież z ikonicznym graczem polo na koniu

Koszulki polo od marki Ralph Lauren stały się dziś synonimem elegancji i klasy, dlatego nie powinien dziwić fakt umieszczenia ich w tym zestawieniu. Bluzka z charakterystycznego materiału może być noszona na co dzień i od święta, co przyczynia się do sympatii, jaką obdarzają ją panowie. Poza mężczyznami, którzy kupują odzież marki Ralph Lauren z uwagi na jej jakość, są również ci, którzy decydują się na nią ze względu na unikatowe logo. Możliwość noszenia koszulek z ikoniczną naszywką obrazującą gracza polo na koniu to dla wielu prestiż wart każdej ceny!

Tommy Hilfiger, czyli obowiązkowa marka w szafie faceta

Kolejną z wiodących marek wybieranych przez panów jest Tommy Hilfiger. Choć logo producenta nie jest tak charakterystyczne, jak w przypadku wcześniej omawianej marki, to panowie z chęcią sięgają po ubrania wychodzące spod rąk krawcowych tego domu mody. Mężczyźni doceniają zwłaszcza wysokogatunkowy materiał i wyczucie trendów marki, która ponadczasowo się w nie wpisuje. Jednym z najchętniej wybieranych ubrań z oferty domu mody jest polo Tommy Hilfiger uszyte tak, by podkreślać atuty męskiej sylwetki. Niemal każdy facet chciałby mieć ten model w swojej szafie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*