Jakie oświetlenie będzie najlepszym wyborem do nowoczesnego wnętrza?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kończysz remont lub budowę i na pewno cieszy Cię to, że za chwilę zajmiesz się wystrojem wnętrz, które mają idealnie pasować do Twojego nieprzeciętnego stylu. Nie jesteś fanem starodawnych rozwiązań, które kojarzą Ci się raczej z pokojami Twoich rodziców lub dziadków. Podoba Ci się designerski minimalizm i nowoczesne wnętrza, które podkreślą tylko w oczach gości Twoją wyjątkową i nietuzinkową osobowość. Wszystko już dokładnie rozplanowałeś i wiesz, jakie będą podłogi, meble i ściany, ale wciąż jeszcze zastanawiasz się nad lampami? Nie chciałbyś przecież, by utworzyły poczucie ciężkości, które nie powinno zagościć w tego typu wnętrzach.

Designerski wystrój, designerskie lampy

Nie oglądaj się na wiszące żyrandole i staromodne kinkiety. Nawet jeżeli w swej formie będą lekkie i aspirujące do nowoczesności, to nadal należą do gamy rozwiązań, które nie powinny pojawić się w modnym wnętrzu. Warto postawić na coś prawdziwie lekkiego i na miarę XXI wieku. Powinieneś się przede wszystkim skupić na opcji, jaką są lampy wpuszczane w sufit. Żadne inne oświetlenie tak dobrze nie podkreśli nowoczesnego stylu domu.

Lampy wpuszczane w sufit mają to do siebie, że praktycznie ich nie widać. Można dopasować ich obręcze do koloru ścian i wtedy samo światło będzie punktowo podkreślało dokładnie to, co chciałbyś podświetlić. Jeżeli jednak jesteś zwolennikiem kontrastów, wpuść w sufit lampy z pięknie, chromowanej stali. Nadal nie będą się za mocno rzucać w oczy, ale każdy gość od razu zwróci uwagę na nietypowe oświetlenia, które zastosowałeś.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*