Jak dobrać wygodną bieliznę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bielizna musi przede wszystkim zapewniać użytkownikowi maksymalny komfort, a przy tym idealnie pasować do jego figury pod względem fasonu oraz rozmiaru. Oczywiście pożądane jest również, aby prezentowała się wystarczająco atrakcyjnie oraz maskowała drobne niedoskonałości ciała. Jednym z polecanych rodzajów bielizny dla kobiet są zwłaszcza figi damskie, czyli majtki bez nogawek z elastyczną gumą w pasie.

Kilka sprawdzonych rozwiązań

Wspomniane we wstępie figi doskonale nadają się do noszenia na co dzień, ponieważ wyróżniają się uniwersalnym krojem i dzięki temu pasują do zróżnicowanych sylwetek. Poza tym bardzo subtelnie akcentują kształt pośladków i ładnie przylegają do ciała. Można je z powodzeniem założyć zarówno do szkoły czy pracy, jak i na imprezę ze znajomymi lub eleganckie wyjście do restauracji. Z pewnością zagwarantują dużą wygodę od rana do wieczora.

Godne uwagi są ponadto stringi – majtki posiadające w tylnej części wąski pasek materiału chowający się pomiędzy pośladkami. Zapewniają one ponadprzeciętne walory estetyczne, ponieważ podkreślają naturalną atrakcyjność ciała, pobudzają wyobraźnię i są niewidoczne pod ubraniami. Z tego względu są przeznaczone głównie do noszenia pod ołówkowymi spódnicami, białymi sukienkami, obcisłymi spodniami, a także w sytuacjach intymnych (np. romantyczny wieczór z ukochanym). Z kolei podczas uprawiania sportu sprawdzą się głównie majtki i biustonosze bezszwowe wykonane z lekkich materiałów, które nie podrażniają skóry. Dodajmy, że w przypadku mężczyzn polecane są w szczególności luźne bądź delikatnie obcisłe bokserki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*