Jak zadbać o swoją twarz na wiosnę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Cera po zimie jest najczęściej szara, matowa i wygląda na zmęczoną. Niskie temperatury, wiatr i śnieg nie pozostają bez wpływu na jej kondycję, w efekcie czego, Twoja skóra wcale nie jest świeża i promienna. Całe szczęście, można dość szybko to zmienić. Niżej, znajdziesz najlepsze sposoby na to, jak cieszyć się piękną cerą na wiosnę.

Oczyszczenie i nawilżenie

W celu poprawy swojego wyglądu lepiej zdać się na profesjonalistów i poszukać dobrego gabinetu kosmetycznego. Domowe specyfiki mogą być bowiem mało skuteczne w konfrontacji z problemami, z jakimi boryka się Twoja skóra po zimie. Zabiegi, jakie wybierzesz powinny z jednej strony dogłębnie oczyścić pory z wszelkich zanieczyszczeń, a z drugiej nawilżać twarz. Idealne będzie więc np. oczyszczanie wodorowe, które odświeża, usuwa niedoskonałości, a przy tym poprawia jędrność i gęstość skóry. Świetna będzie także oxyaquabrazja, która łączy w sobie siłę wodoru i tlenu w walce o piękny wygląd cery. Można z nich skorzystać w najlepszych salonach kosmetycznych, takich jak: https://www.martafusiarz.com/.

Rozświetlenie – zapomnij o podkładzie

Codzienne nakładanie na twarz grubej warstwy kosmetyków koloryzujących, jak podkłady, pudry czy korektory, może wpływać źle na kondycję skóry. Wiosną, kiedy robi się ciepło, może być to też dość uciążliwe. Cera poci się, w efekcie czego zaczyna błyszczeć, a kosmetyki mogą ścierać się i spływać. Jak tego uniknąć? Wystarczy skorzystać z zabiegu BB Glow, który rozświetli cerę i pokryje ją delikatnym (dobranym do naturalnego kolorytu) podkładem. Efekt utrzymuje się przez dłuższy czas, więc przez całą wiosnę możesz zrezygnować ze stosowania pudru i cieszyć się piękną skórą bez śladu niedoskonałości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*