Jakimi markami sugerować się przy wyborze niszczarki do biura?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W przypadku niszczarek przemysłowych, czyli stosowanych w firmowych biurach, przede wszystkim powinniśmy podejmować decyzję w oparciu o to, jak dużej mocy potrzebujemy w pracy, jeśli chodzi o niszczenie dokumentów. Gdy nie ma potrzeby inwestowania w masywne niszczarki do dużych ilości papierów, wystarczy skupić się na mniejszych modelach. Spośród nich jedną z najlepszych marek będzie Genie, która jest polecana przez większość ekspertów ze względu na swoją skuteczność, wytrzymałość i zgodność z RODO. Z innych firm wartych odnotowania można wymienić: Wallner, HSM oraz Dahle.

Gabarytowe urządzenia o większej mocy

W przypadku, gdy trzeba niszczyć większe ilości dokumentów, mała niszczarka może nie wystarczyć. Wtedy powinniśmy spojrzeć na większe modele. Ze średnio gabarytowych urządzeń warto zwrócić uwagę na niszczarki Opus. Są bardzo wydajne w swojej pracy oraz oferują wiele ciekawych rozwiązań, wyróżniających je spośród innych modeli. Poza wymienionymi wcześniej pojawiają się tutaj takie wartościowe marki, jak: Kobra, Bonsaii czy Ideal.

Na rynku możemy znaleźć również duże urządzenia, przeznaczone już do czysto przemysłowego niszczenia dokumentów. Każda z tych niszczarek cechuje się sporymi gabarytami, bardzo często posiadają one także podajnik na dokumenty oraz bardzo dużą pojemność, jeśli chodzi o składowanie ścinek. W tej grupie niszczarek króluje marka Kobra, która wyróżnia się bardzo dobrą jakością noży i niezawodnością. Oprócz niej możemy jeszcze zwrócić uwagę na HSM, który nie ustępuje rywalowi kroku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*