Jakimi sposobami, możemy wizualnie zwiększyć długość naszych włosów?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Włosy rosną średnio 1 centymetr na miesiąc. Posiadanie bujnych, długich włosów wymaga czasu i przy tym odpowiedniej cierpliwości. Są atrybutem kobiecości, jednak nie każda przedstawicielka płci żeńskiej może poszczycić się naturalnymi włosami o większej długości. Są sposoby na to, by bez zapuszczania włosów miesiącami cieszyć się dłuższą fryzurą na co dzień.

Bujna fryzura na co dzień – to możliwe!

Proste zabiegi fryzjerskie mogą optycznie zagęścić naturalną fryzurę – wystarczy zastosować strzyżenie degażówkami czy cieniowanie, które można wykonać zarówno na włosach krótkich, jak i długich. Popularne i utrzymujące się do kolejnego mycia głowy jest również tapirowanie i następnie utrwalenie włosów lakierem. W ten sposób nie da się jednak dodać fryzurze długości, a jedynie objętości.

Jak zwiększyć długość włosów?

Wcale nie trzeba regularnie odwiedzać fryzjera, by cieszyć się nie tylko dużą objętością włosów, ale również optycznie zwiększyć ich długość. Można to zrobić w domu. Warto w tym celu wykorzystać doczepiane kucyki, które są proste w użyciu i wykonane z naturalnych włosów. Z tego też powodu można je łatwo dopasować do tonacji własnej fryzury, a więc kucyki są całkowicie niewidoczne. Całkowita zmiana wyglądu jest możliwa dzięki wykorzystaniu peruk z włosów naturalnych lub syntetycznych – mają one bardzo zróżnicowaną długość, spełniając oczekiwania każdej klientki. Dzięki peruce z dnia na dzień można uzyskać długie i zadbane włosy, które będą prezentowały się wyjątkowo naturalnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*