Kolory zaproszeń ślubnych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Firmy zajmujące się organizowaniem ślubów i wesel są w rozkwicie. Choć Polacy rzadziej niż dawniej decydują się na zawarcie związku małżeńskiego w kościele, to jednak nie szczędzą na oprawie przyjęcia. Młode pary z uwagą śledzą zmieniające się trendy, które dotyczą nie tylko mody ślubnej, ale jak się okazuje także zaproszeń. W przypadku tych ostatnich każdy kolejny sezon przynosi nowe inspiracje. W nadchodzącym roku na czasie będą motywy kwiatowe, a także ponadczasowe złote zaproszenia ślubne.

Zaproszenia w modnym kolorze

Skoro modne są motywy roślinne, na zaproszeniach na pewno nie zabraknie zieleni. Łodygi ulubionych kwiatów panny młodej mogą oplatać imiona narzeczonych, poza tym różne odcienie tej barwy pojawiają się także na kopertach. Zieleń generalnie jest na czasie, największym zainteresowaniem cieszą się natomiast jej miętowy i morski wariant. Chętnie wykorzystywane są również czerwień i pudrowy róż.

Specjaliści związani z branżą ślubną zachęcają, by wśród tak wielu dostępnych opcji szukać własnego, zindywidualizowanego projektu. Dobrym rozwiązaniem pozostają też zaproszenia ślubne klasyczne. Choć są dosyć minimalistyczne, to pojawiają się na nich błyszczące nadruki w kolorze srebra bądź złota.

Zaproszenie ślubne nie musi być modne. Powinno natomiast pasować do motywu kolorystycznego ślubu i wesela. Warto dobierać je do ozdób, które pojawiają się na sali i w kościele. Pocieszający jest fakt, że współczesna drukarnia jest w stanie wykonać nawet najbardziej abstrakcyjny projekt.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*