Kto może wynająć odrzutowiec?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prywatny odrzutowiec to prywatny samolot, który osoba lub grupa osób może wykorzystać do podróży osobistych lub biznesowych. Główną różnicą pomiędzy komercyjnymi liniami lotniczymi a prywatnym odrzutowcem jest poziom usług. Prywatny odrzutowiec ma zazwyczaj więcej udogodnień, prywatności i elastyczności niż linie lotnicze.

Kto może wynająć odrzutowiec?

Każdy może wynająć odrzutowiec, jeśli ma wolne środki finansowe. Nie ma ograniczeń wiekowych, chociaż niektóre odrzutowce są bardziej odpowiednie dla młodszych klientów ze względu na ograniczenia wiekowe dotyczące picia alkoholu na pokładzie (niektóre linie lotnicze nie pozwalają na picie alkoholu podczas lotu). Firma czarterująca odrzutowce poprosi o dowód tożsamości, taki jak paszport lub prawo jazdy.

Dlaczego warto wynająć odrzutowiec?

Wynajem odrzutowca to doskonały sposób na podróżowanie w stylu i komforcie. Doświadczenie lotu prywatnym odrzutowcem różni się od komercyjnych podróży lotniczych. Możesz wybrać, gdzie chcesz siedzieć, z kim chcesz przebywać na pokładzie, jakie jedzenie i napoje są podawane (lub nie podawane).

Możesz również podróżować z własnym gronem lub po prostu cieszyć się spokojnym czasem z przyjacielem lub członkiem rodziny. Będziesz miał do dyspozycji dedykowaną załogę samolotu, co oznacza, że nie będzie opóźnień spowodowanych przez innych pasażerów, którzy w ostatniej chwili sprawdzają bagaże. Możesz też wejść i wyjść z samolotu tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nie ma kontroli bezpieczeństwa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*