Modne i praktyczne psie akcesoria

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. W zamian za opiekę odwdzięcza się on bezinteresowną miłością i oddaniem, a więc warto dbać o naszego czworonożnego towarzysza, zaopatrując się w odpowiednie akcesoria. Akcesoria takie łączą w sobie zarówno walory dekoracyjne, jak i praktyczne, dzięki czemu nas piesek będzie zarówno modny, jak i zabezpieczony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi albo niebezpieczeństwami.

Ochrona czworonoga

Dobro naszego psa jest dla nas ważne. Jeśli poruszamy się samochodem wraz z pupilem, powinno się posiadać przystosowany do niego fotelik. Dzięki umieszczeniu w fotelu samochodowym dla psa, zwierzak jest bezpieczny podczas jazdy. Taki dodatek  szczególnie polecany jest dla psów bardzo żywiołowych, które nie mogą usiedzieć na miejscu – w przypadku nagłego hamowania czy gwałtownego skrętu fotelik uchroni psa przed groźnymi urazami. Foteliki wyposażone są w legowisko, dzięki którym piesek może bezpiecznie się zdrzemnąć podczas podróży.

Dla urody i komfortu

Sweterek dla psa to nie tylko ozdoba. Dla wielu ras to konieczna ochrona przed chłodem, gdyż nie wszystkie posiadają futro odpowiednie na mroźne, polskie zimy. Dzięki sweterkowi nawet najmniejsze pieski będą czuć się dobrze na spacerach podczas chłodniejszych dni. Szeroki wybór wzorów daje pole wyobraźni, a taki sweterek można dobrać do kolorowej obroży, obroży świecącej w ciemnościach (która pomoże zlokalizować pupila na spacerze) czy butów – psie łapki należy chronić bowiem przed drażniącą je solą, którą posypywane są chodniki zimą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*