Poznaj reklamy w serwisie Amazon – amazon ads i wiele więcej

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Reklamy amazon ads to potężny sposób na zwiększenie sprzedaży. Są dostępne w szerokiej gamie formatów i mogą być kierowane do konkretnych klientów w oparciu o ich zainteresowania. Skonfigurowanie reklamy Amazon jest łatwe, a koszt jest niski w porównaniu z innymi formami reklamy.

Czym jest amazon ads?

Reklamy amazon ads to rodzaj strategii marketingowej, stosowanej przez firmy, które reklamują się w powiązanym serwisie. Reklamy są wyświetlane klientom przeglądającym witrynę. Amazon ads uznawane są za jedną z najskuteczniejszych dróg dotarcia do klientów przez marketerów. 

Klienci mogą wyszukiwać produkty i znajdować reklamy związane z ich wyszukiwaniami, które prowadzą ich do strony produktu, gdzie mogą kupić produkt. W 2015 roku Amazon wygenerował sprzedaż w wysokości 233 miliardów dolarów i od tego czasu liczba ta tylko wzrosła.

Reklama ta, to narzędzie, które jest dostępne dla wszystkich sprzedawców Amazon. Pozwala im to promować swoje produkty wśród kupujących, którzy odwiedzają stronę internetową i aplikację mobilną Amazon. Nie każdy ma jednak doświadczenie w marketingu i niekiedy stosowanie reklamy zdaje się być bezsensowne, jeśli nie wiemy w jaki sposób to zrealizować i co chcemy osiągnąć.

Agencje marketingowe w swojej ofercie bardzo często zawierają promocję w serwisie Amazon. Zespół marketerów jest świadomy i kompetentny w stosowaniu i użyciu narzędzi powiązanych z kampanią amazon ads, dlatego optymalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstwa jest skorzystanie z usług profesjonalistów w przystępnej cenie. Ponadto agencje oferują inne metody promocji np. programmatic https://adsright.pl/programmatic/ i chętnie oferują wdrożenie marketingu o charakterze mix, którego skuteczność z pewnością będzie jeszcze bardziej zadowalająca. 

Jak zacząć z kampanią reklamową Amazon?

Reklama Amazon to dość nowy sposób na reklamowanie swoich produktów. To świetna opcja dla tych, którzy chcą poszerzyć swój zasięg i mają trudności z zaprezentowaniem swoich produktów klientom.

Reklama Amazon to dość nowy sposób na reklamowanie swoich produktów. To świetna opcja dla tych, którzy chcą poszerzyć swój zasięg i mają problemy z zaprezentowaniem swoich produktów klientom. Amazon Advertising potrafi wykorzystać ruch ponad miliarda odwiedzających miesięcznie, z których wszyscy szukają produktów, usług i informacji o markach. Przy takim zasięgu nawet najbardziej niedostatecznie reklamowany produkt będzie w stanie przyciągnąć uwagę potencjalnych nabywców.

Istnieje wiele sposobów na rozpoczęcie korzystania z reklam na Amazon, ale najlepszym sposobem jest stworzenie kampanii reklamowej. Zanim zaczniesz, musisz wiedzieć, jaki typ kampanii chcesz utworzyć. Kampanie reklamowe Amazon mogą być: 

  • Kampania z listą produktów 
  • Kampania marketingowa Amazon (np. oferty sponsorowane)
  • Możesz także dokonać zakupu mediów dla swoich kampanii reklamowych produktów, w których kupujesz reklamy za pośrednictwem Amazon Marketplace.

Jakie są zalety reklamy na Amazon?

Amazon to jeden z największych na świecie sklepów internetowych. Reklama amazon ads może być korzystna dla Twojej firmy, ponieważ ma dużą liczbę klientów, którzy już szukają produktów online.

Korzyści:

– Reklamy Amazon są niedrogie w porównaniu z innymi cyfrowymi platformami reklamowymi, takimi jak Google AdWords czy Facebook Ads.

– Możesz kierować reklamy do określonych odbiorców za pomocą opcji kierowania Amazon.

– Masz większą kontrolę nad kreatywnym aspektem swojej kampanii reklamowej dzięki narzędziom reklamowym Amazon.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*