Rodzaje biustonoszy – jak dopasować odpowiedni do naszej sylwetki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór odpowiedniego biustonosza dla swojej figury może być prawdziwym wyzwaniem. Zdecydować można dokonując wyboru spośród wielu różnych stylów, kształtów i rozmiarów. Dlatego przed zakupem biustonosza warto sprawdzić kilka kluczowych cech i właśnie się nimi kierować przy zakupie.

Spośród jakich typów można wybierać?

Biustonosz na fiszbinach – te biustonosze mają cienki drucik biegnący wzdłuż dolnej części miseczki i pod pachami, zapewniając dodatkowe wsparcie. Ten typ biustonosza jest idealny dla kobiet z dużym biustem (miseczka D+), a także dla tych, które chcą go dodatkowo unieść.

Biustonosz usztywniany – ten typ biustonosza ma wszyte wkładki w dolnej części miseczek, które dodają biustowi objętości i zapobiegają przebijaniu sutków przez materiał. Biustonosze usztywniane są dostępne w różnych stopniach grubości, dzięki czemu możemy wybrać odpowiedni dla siebie. Jego zaletą jest to, że tworzy ładny dekolt i sprawia, że piersi wyglądają na okrąglejsze i pełniejsze, dlatego jest idealny dla mniejszych biustów. W przypadku występowania asymetrii piersi, wkładki zniwelują ją do minimum.

Biustonosze push-up – te biustonosze mają wyjmowane wkładki, które można wkładać do lub wyjmować z każdej miseczki, zwiększając lub zmniejszając w ten sposób efekt push-up. Biustonosze push up są idealne, jeśli chcemy dodać sobie objętości lub stworzyć większy dekolt.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*