Tajemnice życia po śmierci – co warto wiedzieć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wielkie pytanie, które od wieków nurtowało ludzkość, dotyczy tego, co stanie się z człowiekiem po jego śmierci. Czy istnieje możliwość poznania tego faktu? Czy jest ono w ogóle możliwe? Wielu badaczy i specjalistów od ponad dwustu lat próbuje odpowiedzieć na te pytania.

Temat śmierci w książkach 

Życie po śmierci jest tematem, który przeraża ludzi. Z jednej strony wierzymy w to, że nasi zmarli bliscy mogą z nami kontaktować się poprzez różnego rodzaju nadprzyrodzone zjawiska. Z drugiej natomiast sądzimy, że to tylko mit i obyczajowy sposób na rozładowanie napięcia, którego udzielają się wszystkim współgrającym ze sobą ludziom. W książkach o życiu po śmierci temat ten jest przedstawiony niezwykle interesująco i wymagająco. Jest jednak kluczowy dla rozwoju ludzkości i zdobywania odpowiedzi na ważne pytania, na przykład: co dalej po śmierci?, czy życie ponownie zaczyna się tuż po zakończeniu poprzedniego? i czy to tylko sen

Co znajduje się po drugiej stronie śmierci?

Przede wszystkim przestrzeń, w której funkcjonują ludzie zmarli. To dla nich nowa rzeczywistość, która nie jest taka, jak to było w życiu. Wcielamy się w nowe ciało i musimy przestawić się na nowe warunki. Nie ma już limitów. Nie ma też słabości i chorób. Możemy skupić się na tym, co jest najważniejsze: rozwijanie naszych talentów i umiejętności, dzielenie się miłością i pomaganie innym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*