Zakup samochodu dostawczego dla naszej firmy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Samochody dostawcze w firmie są niezwykle ważne i to bez względu na wielkość przedsiębiorstwa. Nawet niewielka działalność wymaga posiadania pojazdu przeznaczonego do dostaw, przewożenia towarów czy zwiększenia mobilności pracowników. Nie każdy ma jednak środki na nowe samochody dostawcze – jest jednak kredyt na samochód dostawczy, z którego warto skorzystać.

Kredyt na auto dostawcze

Jedną z opcji na pozyskanie środków, które przeznaczone zostaną na zakup auta dostawczego lub nawet floty takich pojazdów, jest kredyt. Istnieje możliwość dopasowania okresu spłaty oraz wysokości rat do możliwości klienta. Co ważne, nawet negatywna historia w BIK czy KRD nie oznacza, że taki klient zostanie odrzucony. W końcu liczy się nie tyle zadłużenie klienta, ile jego realne możliwości spłaty zobowiązania. Szybkie, uproszczone zasady i możliwość przejęcia formalności związanych z ubezpieczeniem i rejestracją pojazdu na firmę udzielającą kredytu, to niewątpliwe atuty oferty.

Leasing – alternatywa dla kredytu

Kolejną opcją finansowania, z której mogą korzystać przedsiębiorcy jest leasing samochodów osobowych lub dostawczych. Dzięki temu firma może się rozwijać, ponieważ nowa flota pojazdów to szersze perspektywy rozwoju i pozyskiwania klientów. Co ważne, po zakończeniu trwania leasing, można podpisać całkiem nową umowę, która spowoduje wymianę floty pojazdów. Jest to rozwiązanie korzystne dla każdego właściciela firmy, który nawet z niewielkim wkładem własnym może uzyskać nowoczesne pojazdy na atrakcyjnych warunkach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*