Zalety bielizny modelującej

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dla kogo bielizna modelująca?

Bielizna modelująca, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie ukształtować sylwetkę tak, aby wyglądała jak najlepiej. A zatem nie jest ona przeznaczona tylko dla pań cieszących się obłymi kształtami, ale także dla szczupłych kobiet, chcących podkreślić swoją figurę. Tego typu część garderoby można znaleźć na https://e-marilyn.pl/p/bielizna-72925-k/bielizna.html  w różnych krojach oraz rozmiarach, w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać np. redukcja fałdek czy podkreślenie talii. 

Mocne strony bielizny korygującej

Za pomocą bielizny korygującej każda kobieta, niezależnie od noszonego rozmiaru, jest w stanie wydobyć jak najwięcej walorów ze swojej sylwetki. Do zalet tej bielizny można zaliczyć przede wszystkim możliwość ukrycia wszelkich niedoskonałości własnego ciała. Boczki i fałdki przestaną być zmorą podczas noszenia obcisłych strojów na co dzień, a także w dniu wielkich wydarzeń takich jak bal studniówkowy czy wesele najlepszej przyjaciółki.

Ponadto bielizna modelująca wykonywana jest z elastycznych materiałów, gwarantujących idealne przyleganie do ciała oraz nieodznaczanie się pod ubraniem. W niektórych modelach producenci stosują odpowiednie wzmocnienia, czy też usztywnienia, dzięki czemu można w ciągu kilku chwil uzyskać efekt podniesionych pośladków, talii osy, płaskiego brzucha, czy krągłych bioder, bez żadnych zabiegów kosmetycznych. 

Właściwy fason i krój

Obecnie każda firma bieliźniana posiada w swojej ofercie różnego rodzaju fasony i kroje bielizny korygującej –  od gorsetów po halki i body wyszczuplające. Dzielą się one także w zależności od poziomu wyszczuplenia, jaki klientka chce osiągnąć. Jednakże najpopularniejszym modelem są majtki modelujące. Gwarantują wymodelowanie sylwetki przy jednoczesnym, codziennym komforcie noszenia. Wbrew powszechnemu przekonaniu nie powinny być kojarzone z bielizną noszoną przez nasze babcie! Sklepy z damską bielizną proponują swoim klientkom majtki modelujące o kroju stringów czy fig, a także wersje wieczorowe np. obszyte koronką, czy prześwitującą siateczką.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*