Zalety stosowania lakierów hybrydowych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lakiery hybrydowe to jedna z popularniejszych usług salonów kosmetycznych. Co więcej, każda z nas może wykonać bezpiecznie taki zabieg w zaciszu domowym – wystarczy zaopatrzyć się w lampę UV oraz interesujące nas kolory i rozpocząć pierwsze próby. Do głównych zalet lakierów hybrydowych należy ich trwałość (nawet przez parę tygodni) oraz solidność wykonania. Z czego jeszcze model ten słynie?

Nowoczesna metoda kosmetyczna

Z racji na to, iż lakiery hybrydowe stają się z roku na rok coraz bardziej rozpoznawalną i powszechną usługą, stanowić mogą i świetny pomysł na biznes. Tym bardziej, że takie działanie nie będzie wymagać od nas większych nakładów finansowych. A czym właściwie jest metoda hybrydowa? Za jej pomocą efektywnie utrwalimy lakier na paznokciach (pod wpływem lampy UV), dzięki czemu ten będzie mógł zdobić i chronić paznokcie nawet przez 3 tygodnie. Do fanek najnowszych trendów skierowana jest kolekcja Edyty Górniak, pośród której znajdziemy wyraziste i charakterystyczne kolory.

Jedną z podstawowych zalet lakieru hybrydowego jest to, że paznokcie wyglądają na naturalnie błyszczące – brak w tej metodzie sztuczności, która jest wyraźnie widoczna, choćby w lakierach akrylowych. Co ważniejsze, paznokcie po utwardzeniu w lampie są już gotowe i nie musimy poświęcać dodatkowego czasu na ich wyschnięcie. Na stronie https://chiodo.pl/pl/100-lakiery-hybrydowe-chiodopro dostępne są w ofercie zróżnicowane produkty, których mnogość ułatwi nam podjęcie decyzji. Pamiętajmy również i o tym, żeby zawsze stawiać na lakiery oryginalne – te zapewnią nam jak największą trwałość i ochronę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*