Życzenia od gwiazdy – zaskocz swoją drugą połówkę

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prezent urodzinowy lub z okazji rocznicy musi być wyjątkowy. Nie możemy sobie pozwolić na półśrodki, szczególnie jeśli obdarowujemy miłość naszego życia. Wyłamanie się z utartych schematów nie musi być też równoznaczne z dużymi wydatkami. Prezent wcale nie musi być przecież materialny. Jeśli nasza druga połówka ma swojego idola, prawdopodobnie istnieje możliwość, by zorganizować z nim prywatną rozmowę. Znana osoba może też nagrać, specjalnie dla niej, okolicznościowe życzenia.

Jak zorganizować życzenia od gwiazdy?

Oczywiście możemy próbować dotrzeć do sławnych osób samodzielnie, jest to jednak dość trudny proces, a szanse na sukces są bliskie zeru. Nawet jeśli osoba taka posiada dostępny publicznie adres e-mail, prawdopodobnie nie jest on obsługiwany przez nią, tylko przez managera lub innego pracownika. Ze względu na to, że maile te służą zazwyczaj kontaktom biznesowym, nasza wiadomość trafi prosto do kosza. Od jakiegoś czasu istnieją jednak firmy zajmujące się organizowaniem takiego kontaktu lub osobistych życzeń. Na stronie https://twojbohater.pl/ możemy w prosty sposób zamówić takie nagranie.

W bazie idoli współpracujących z tą firmą znajduje się już kilkadziesiąt znanych sportowców, artystów, dziennikarzy i aktorów. Są nimi między innymi Przemysław Saleta, Robert Janowski czy Izabela Zwierzyńska. Życzenia od sportowca, któremu zacięcie kibicujemy, ulubionej aktorki lub zwyczajnie powszechnie znanej osoby z pewnością zapadną na długo w pamięć. To świetny pomysł, jeśli szukamy ciekawego i niecodziennego prezentu. Sprawdzą się też jako uczczenie rocznicy ważnego dla kogoś wydarzenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*