Ekskluzywne donice – umieść swoje kwiaty w prawdziwym pałacu!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne, wręcz ekskluzywne donice to nie tylko świetny sposób, aby uczynić dom lub ogród przyciągającym wzrok, ale to także pomocny zabieg, aby zagwarantować kwiatom korzystniejsze warunki rozwojowe i dłuższe życie.

Ekskluzywne donice? Czyli jakie?

Tzw. ekskluzywne donice, wykonywane są zazwyczaj ręcznie i z użyciem wyłącznie materiałów najwyższej jakości np. marmuru. Występują w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać tę najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb. Niektóre z nich mają nawet małe uchwyty u podstawy, dzięki czemu można je łatwo przemieszczać bez zbędnego wysiłku.

Doskonale sprawdzają się jako prezenty dla bliskich i przyjaciół, a szczególnym zainteresowaniem cieszą się donice wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego, które jest bezpieczne dla kwiatów. Do wyboru są również przeróżne warianty kolorystyczne: czarny, biały, niebieski, zielony, pomarańczowy, fioletowy, czy też odcienie.

Nieśmiertelna ceramika

Ekskluzywne donice, to również te, które wykonywane są z ceramiki, a dlaczego? Dlatego, że ceramika to doskonała metoda, jeśli zależy nam na doniczkach bogato zdobionych. Wiele doniczek ceramicznych, to większe lub mniejsze dzieła sztuki, przy których malowaniu, spędzono wiele godzin, kreśląc miniaturowe elementy, czy to mozaik, czy też obrazków. Od zawsze cieszyły się ekskluzywnością wśród akcesoriów ogrodowych, gdyż do ich produkcji potrzeba cierpliwości i delikatności, gdyż bywają one bardzo delikatne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*