Kuchnia połączona z salonem

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Myśląc o industrialnym stylu, kojarzyć się nam mogą stare, opuszczone pofabryczne pomieszczenia o surowym wystroju. Dzisiejsze mieszkania stylizowane na ten styl tak właśnie powinny wyglądać. Żeby zachować charakterystyczny loftowy klimat, nie można rezygnować z zachowania dużej ilości wolnej przestrzeni. Z tego powodu najlepiej pasującymi do tego stylu wnętrzami są mieszkania typu studio, kawalerki, oraz większe przestrzenie nierozdzielone ścianami. Bardzo dobrym pomysłem jest kuchnia połączona z salonem. Jak zatem oddzielić od siebie te strefy?

Odpowiednie ustawienie mebli

Kuchnia połączona z salonem to rozwiązanie często widoczne w mniejszych mieszkaniach, gdzie nie ma innej możliwości rozkładu pomieszczeń. Natomiast jeśli chodzi o industrialne wnętrza, pozbycie się wszelkich możliwych ścian jest jak najbardziej wskazane. Jeśli bardzo zależy nam na oddzieleniu od siebie kuchennej przestrzeni od dziennej, można posłużyć się do tego oryginalnym stołem industrialnym. Połączenie go z ciekawymi krzesłami stworzy klimat jadalni, która pasować będzie zarówno do salonu, jak i do kuchni.

Ciekawym pomysłem na rozdzielanie różnego rodzaju przestrzeni jest postawienie w strategicznym miejscu większego mebla. Oryginalny regał w lofcie to w żadnym razie nie zbyteczny grat, lecz interesujący, nietuzinkowy egzemplarz, a takich najlepiej szukać na aukcjach internetowych, bądź u osób zajmujących się renowacją mebli. Dzięki temu mamy gwarancję unikatowego oraz niebanalnego elementu wyposażenia wnętrza naszego loftu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*