Mop ze spryskiwaczem – wygodne i sprawne mycie podłóg

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Osoby, które szukają sprzętu o sprawnego i skutecznego mycia podłóg powinny skorzystać z mopa z wbudowanym spryskiwaczem. To ciekawe urządzenie przyda się każdej gospodyni, która ma dość przechowywania wiaderek do mopa zajmujących cenne miejsce. Urządzenie ze spryskiwaczem zajmuje znacznie mniej miejsca, można je schować do szafki czy sprytnie ukryć za meblami.

Jak wygląda i działa mop ze spryskiwaczem?

„Spray mop” to ciekawe rozwiązanie – nie wymaga stosowania wiaderka z wodą. W zależności od wybranego modelu, mop ze spryskiwaczem posiada wbudowany pojemnik na wodę i detergent, który należy uzupełnić przed rozpoczęciem sprzątania. Płyn jest sprężany przez specjalną pompkę – wystarczy nacisnąć przycisk na rączce, by powierzchnia przed mopem została spryskana wodą z detergentem, a ciśnienie wyrzucanego płynu może dochodzić nawet do 20 bar. Większość mopów ze spryskiwaczem jest wyposażona w wyjątkowo chłonne ściereczki, które dokładnie zbierają zabrudzenia i w trakcie sprzątania można je przepłukać pod bieżącą wodą.

Zalety mopa ze spryskiwaczem

Mop ze spryskiwaczem zajmuje niewiele miejsca – tyle co standardowy mop, z tym że nie wymaga wiaderka. Mycie podłóg jest proste, nie trzeba stale moczyć ściereczki. Takie urządzenie zapewnia optymalny poziom detergentu, dlatego też skutecznie usuwa zabrudzenia bez względu na rodzaj podłogi. Tego rodzaju mopy są oferowane w wielu wariantach, które różnią się wielkością wbudowanego pojemnika, zakresem ruchu podstawy czy szerokością nakładki myjącej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*