Najmodniejsze torebki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Torebka to nierzadko dla kobiet element stylizacji, który dopełnia całość oraz stanowi dodatkową „biżuterię”. Dlatego też bardzo ważne jest dopasowanie torebki do pozostałej części garderoby – przede wszystkim pod względem koloru czy stylu w jakim torebka jest utrzymana.

Wśród najmodniejszych torebek w tym roku niezmiernie od lat króluje między innymi typowa listonoszka, która sprawdzi się zarówno do pracy, jak i na wyjścia na spacer. Wśród proponowanych przez sprzedawców modeli listonoszek można znaleźć wiele wzorów i kolorów – zarówno typowe listonoszki utrzymane w jednym kolorze (w niecodziennym kolorze, np. torebka skórzana granatowa w typie listonoszki), jak również te z wzorami (np. motywem kwiatów).

Kolejnym sprawdzonym od lat i modnym hitem jest torebka shopper bag, która wpisuje się już w prawdziwą klasykę torebek. Ten model również dostępny jest na rynku w wielu kolorach i fakturach, dlatego też każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Niewątpliwą zaletą torebek typu shopper bag jest ich pojemność – do torebki zmieści się wszystko, czego tylko dana kobieta potrzebuje. Dlatego też doskonale sprawdzą się zarówno do sportowych stylizacji (mogą nawet zastąpić torbę na siłowni, jeśli kobieta nie zabiera ze sobą zbyt dużo rzeczy), jak również do eleganckich ubiorów. Shopper bag sprawdzi się więc zarówno do pracy, jak i na uczelnię – pomieści książki, dokumenty. Torebka ta jest świetnym rozwiązanie również dla matek z dziećmi, które muszą zabierać ze sobą na spacer czy w podróż dodatkowe akcesoria.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*