Co sprezentować córce na urodziny?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każde dziecko kocha dostawać prezenty. A my dorośli uwielbiamy je dawać. Jest wiele okazji w ciągu roku, kiedy mamy sposobność obdarować nasze dziecko jakąś niespodzianką. Jeśli zbliżają się urodziny twojej córki, a Ty jeszcze ciągle nie masz prezentu, to ten poradnik jest dla Ciebie. Dziś podsuwamy kilka niebanalnych pomysłów na prezent dla dziewczynki.

Prezenty, które niosą radość.

Dzieci, niezależnie od płci i wieku uwielbiają wszystko, co pobudza wyobraźnię do kreatywnego myślenia. Ciastolina, modelina, piasek kinetyczny – wszystko to daje niezliczone godziny tworzenia, przerabiania, ozdabiania. Są to zabawki niewiarygodnie uniwersalne. Chcąc postawić na prezent nieco bardziej dziewczęcy, warto rozejrzeć się za lalkami. Dobrym wyborem będzie tu na pewno lalka hiszpańska, która przewyższa inne jakością wykonania.

Zakup lalki może okazać się nie lada wyzwaniem właśnie z racji mnogości wzorów i rodzajów dostępnych w sklepach. Dobrze jest najpierw zastanowić się nad zainteresowaniami naszej córki. Jeśli interesuje się ona modą, lubi przebierać lalki, budować im domy, to dobrym rozwiązaniem będą dorosłe lalki, z akcesoriami typu buty na obcasie, sukienki wieczorowe, szafy, toaletki itp. Jeśli natomiast nasza córka lubi bawić się w mamę, opiekować się lalkami jak bobasami, to odpowiednie dla niej będą laleczki w rozmiarze niemowlaka z butelką, pampersem i tego typu akcesoriami. Ciekawą propozycję takiej lalki znajdziemy między innymi na stronie https://www.zabawkimario.pl/paola-reina/1024-paola-reina-lalka-hiszpanska-bobas-gordi-mario-mowi-i-spiewa-po-polsku-8431031340278.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*